Aktualności

Pulvinar et turpis arcu mauris vestibulum adipiscing nunc aliquam enim a commodo, nibh scelerisque risus facilisis sit sed libero nisl quisque pretium, et mauris.

image

Gazel Biznesu 2023

Cieszymy się ogromnie,  że spółka „Hodowla Ziemniaka Zamarte” Sp. z o.o. – Grupa IHAR została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem w ramach rankingu Gazel Biznesu 2023. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP.

Ranking Gazel Biznesu od lat cieszy się uznaniem jako najstarszy, najbardziej renomowany i rozpoznawalny ranking małych i średnich firm w Polsce. Organizowany przez „Puls Biznesu” od roku 2000, ma na celu promowanie przedsiębiorczości i wyłanianie najbardziej perspektywicznych firm na rynku. Należy podkreślić, że COFACE, będąc autorem rankingu od 2001 roku, dokonuje analizy opartej na najbardziej obiektywnych kryteriach, głównie wynikach finansowych.

Udział w tym prestiżowym rankingu jest bezpłatny, a obecność na liście stanowi potwierdzenie dynamicznego rozwoju oraz zaufania i transparentności firmy. Podczas każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za trzy ostatnie lata, zaś w tegorocznej edycji pod lupę wzięto osiągnięcia z lat 2020, 2021 i 2022.

Pozycję firmy na liście rankingowej determinuje procentowy wzrost obrotów osiągnięty w kolejnych latach.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry