Aktualności

Pulvinar et turpis arcu mauris vestibulum adipiscing nunc aliquam enim a commodo, nibh scelerisque risus facilisis sit sed libero nisl quisque pretium, et mauris.

421001996_832550492010159_4218142214479716508_n

Złoty medal za dwie nowatorskie odmiany frytek – LONGINA oraz fioletowa PROVITA

W dniach 19-21 stycznia 2024 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY w Poznaniu. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło niekwestionowany szczyt dla branży rolniczej, podczas którego prezentowane były najnowsze produkty, światowe premiery z dziedziny rolnictwa oraz innowacyjny sprzęt przygotowany na nadchodzący sezon.

W trakcie tej edycji targów, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą nowości produktowych, skoncentrowanych głównie na aktualnych trendach rynkowych. Wystawcy z Polski i zagranicy przedstawili innowacyjne rozwiązania, które z pewnością wpłyną pozytywnie na rozwój branży rolniczej. Targi zgromadziły także czołowych przedstawicieli sektora z różnych zakątków świata.

Wyjątkowym powodem do dumy dla naszej spółki było zdobycie złotego medalu za dwie nowatorskie odmiany frytek – LONGINA oraz fioletowa PROVITA. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza wysoką jakość naszych produktów oraz naszą zaawansowaną technologię uprawy. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona na tym prestiżowym wydarzeniu, co stanowi dodatkową motywację do dalszego rozwoju i innowacji w rolnictwie.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry