Aktualności

Pulvinar et turpis arcu mauris vestibulum adipiscing nunc aliquam enim a commodo, nibh scelerisque risus facilisis sit sed libero nisl quisque pretium, et mauris.

XXI Mazowieckie Dni Rolnictwa stoisko Zamarte

XXI Mazowieckie Dni Rolnictwa

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie Oddział Poświętne zorganizował XXI Mazowieckie Dni Rolnictwa 13 czerwca 2021 roku. Tego dnia odbyła się impreza plenerowa, ale przez cały czerwiec prezentowane są różnego rodzaju obserwacje, badania i doświadczenia. Na polu doświadczalnym można będzie zobaczyć kolekcje odmian z 22 gatunków roślin uprawnych (361 odmian) oraz  doświadczenia polowe. Rozwiązania wpisujące się w cele Europejskiego Zielonego Ładu, m.in. bioróżnorodność gatunkową i odmianową, technologię ochrony roślin w oparciu o prowadzony monitoring występowania agrofagów.  

13 czerwca na polu doświadczalnym spotkaliśmy się z Państwem na poletkach naszych odmian: Nasturcja, Surmia, Impresja, Jurek, Michalina, Oberon. Dziękujemy za spotkanie i wymianę zdań. Zapraszamy na kolejne ciekawe imprezy plenerowe.

Szczegółowe informacje na temat prac prowadzonych na polu zamieszczone są na stronie www.modr.mazowsze.pl w zakładce Pole doświadczalne.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry