Aktualności

Pulvinar et turpis arcu mauris vestibulum adipiscing nunc aliquam enim a commodo, nibh scelerisque risus facilisis sit sed libero nisl quisque pretium, et mauris.

ZAMARTE_NISKONAKŁADOWE_desktop

Odmiany niewymagające wysokiego nawożenia

Jeśli poszukujesz odmian niewymagających wysokiego nawożenia oraz doskonale znoszących okresowe niedobory wody, wybierze nasze odmiany. W naszej ofercie znajdziesz Lorda, Denara, Michalinę, Jurka i Widawę, które doskonale sobie radzą w trudnych warunkach.

LORD i DENAR należą do odmian bardzo wczesnych. Tworzą wysoki plon handlowy po 40 dniach od wschodów (na bardzo wczesny zbiór), jak i po zakończeniu wegetacji.

MICHALINA tworzy zwarty, wysoki i gęsty łan, który zabezpiecza glebę przed parowaniem wody. Sprawdza się na bardzo słabych stanowiskach!

Niezawodny JUREK ma bardzo niskie wymagania nawozowe i ogromny potencjał plonotwórczy. Tworzy wyrównane bulwy o płytkich oczkach i chropowatej skórce. W typie kulinarnym B – ogólnoużytkowym.

WIDAWA jest doskonała do pakowania, w typie BC – ogólnoużytkowym do lekko mączystego. Sprawdzi się na słabych stanowiskach i pomimo okresowych niedoborów wody nie zawiedzie.

ZAMAWIAJĄC SADZENIAKI TEJ JESIENI OTRZYMASZ ZNIŻKĘ! DZWOŃ, NIE CZEKAJ!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry