Aktualności

Pulvinar et turpis arcu mauris vestibulum adipiscing nunc aliquam enim a commodo, nibh scelerisque risus facilisis sit sed libero nisl quisque pretium, et mauris.

Międzynarodowe Targi Fruit Logistica w Berlinie

Międzynarodowe Targi Fruit Logistica w Berlinie.

W dniach od 5 do 7 lutego 2020 r. przedstawiciele spółki w osobach: Piotr Kamiński i Marcin Piekarski uczestniczyli w międzynarodowych targach Fruit Logistica w Berlinie.

Są to największe targi na świecie w branży ogrodniczej. Firmy i kraje z całego świata wystawiają swoje owoce i warzywa w postaci świeżej i przetworzonej.

Fruit Logistica obejmuje wszystkie sektory z branży świeżych produktów owocowych i warzywnych. Zapewnia to zwiedzającym pełen obraz najnowszych innowacji, produktów i usług w każdym ogniwie międzynarodowego łańcucha dostaw. Uczestnictwo w targach daje możliwości nawiązania kontaktów z wieloma przedsiębiorcami z każdego sektora ogrodniczego, przemysłowego czy logistycznego.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i promować „Hodowlę Ziemniaka Zamarte” Sp. z o.o. – Grupa IHAR na arenie międzynarodowej.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry